Temizlik Grubu

Antibakteriyeller

Oda Kokuları

Kişisel Bakım Grubu

Oto Bakım Ürünleri

Endüstriyel Ürünler

Cam Temizleme Maddesi
Alkol bazlı cam temizleyici. Buğu oluşumunu önler, yüzeye parlaklık verir iz bırakmaz, toz oluşumu engeller, hoş kokuludur.
KULLANMA TALİMATI : Temizlenecek yüzeye püskürtülür. Lif bırakmayan bir bez ile yüzey kurulanır. Sulandırmadan direkt uygulanır.
Gramaj: 750 ml / 20 kg
 
Çok Amaçlı Temizlik Maddesi
Tüm alanlarda hijyenik temizlik için çok amaçlı yüzey temizleyici. Güçlü aktif maddeler ve organik çözücüleri sayesinde derinlemesine temizlik sağlayarak yüzeylerde leke ve tabaka bırakmaz. Yüzeyleri çizmez. Durulama ve kurulama gerektirmez. Kalıcı parfümü yüzeylere sinen kötü kokuları yok eder, kullanıldığı ortama hoş koku bırakır.
KULLANMA TALİMATI : Temizlenecek yüzeye püskürtülür. Temiz bir bez ile yüzey kurulanır.
Gramaj: 750 ml / 20 kg
 
Klozet Temizleme Maddesi
Klozetlerin iç yüzeylerinde meydana gelen kireç ve pas birikimlerini çözer. Ağır kokuların oluşmasını önler.
KULLANMA TALİMATI : Tuvaletlerde: Lekeleri çıkarmak ve hijyen sağlamak için klozet kenarı kıvrımının içine üst kısmından başlayarak sıkın ve 5-10 dak. bekleyin. Gerekirse fırçalayın. Sifonu çekerek durulama yapın.
Gramaj: 810 gr
 
Ahşap Temizleyici
Tüm alanlarda hijyenik temizlik için çok amaçlı yüzey temizleyici. Güçlü aktif maddeler ve organik çözücüleri sayesinde derinlemesine temizlik sağlayarak yüzeylerde leke ve tabaka bırakmaz. Yüzeyleri çizmez. Durulama ve kurulama gerektirmez. Kalıcı parfümü yüzeylere sinen kötü kokuları yok eder, kullanıldığı ortama hoş koku bırakır.
KULLANMA TALİMATI : Temizlenecek yüzeye püskürtülür. Temiz bir bez ile yüzey kurulanır.
 
Cilalı Cilasız Yüzeylerde Temizlik Otomatına Uygun Yüzey Tem
PVC, marley, taş, mozaik, mermer, granit v.b cilalı, cilasız her tür yüzey için uygundur. Çok geniş yüzeylerin temizliğinde kullanılan temizlik otomatlarında da kullanılır. Süratli ve etkili temizlik sağlar.
KULLANMA TALİMATI : Temizlik otomatının temiz su haznesindeki suya eklenir. Az kirli zeminlerde: 3-5 g/lt, Çok kirli zeminlerde: 10-20 g/lt, Cilalı yüzeylerde 1-2 g/lt kullanılması yeterlidir. Tozlanmış özellikle parlak zeminlerin (cilalı mermer, granit gibi) temizliğinde çözelti yüzeye püskürtülür, nemli paspasla silinir. Yüzeyin kaba kiri alındıktan sonra daha iyi sonuç verir. 
Gramaj: 750 ml / 6 kg
 
Ultra Çamaşır Suyu
 Tuvaletlerde, mutfak/ banyo lavabolarında, kesme tahtasında, yer ve geniş yüzeylerde çamaşır beyazlatmada ve otomatik çamaşır makinelerinde kullanılan genel hijyen ürünüdür. Formülündeki güçlü maddeler sayesinde derinlemesine temizler, %100 hijyen sağlar.
KULLANMA TALİMATI : Tuvaletler: Lekeleri çıkarmak ve hijyen sağlamak için klozet kenarı kıvrımının içine üst kısmından başlayarak dökün ve gece boyunca bırakın. Yerler ve geniş yüzeylerde: Hijyen sağlamak ve temizlemek için 5 lt suya yarım çay bardağı (55 g) GH 106 ekleyin ve silin.
Çamaşırlarda direkt kullanım: Çamaşırları beyazlatmak ve leke çıkartmak için kirlilik derecesine göre 5 lt suya 22 g-33 g arası GH 106 ekleyin. İyice karıştırın. 45 dak. bekledikten sonra durulayın ve deterjan ile normal yıkamanıza devam edin. Gece boyunca bekletecekseniz kullanım miktarını yarıya düşürün. Otomatik makinada: Beyaz çamaşırlarınızı makineye yerleştirin. Ön yıkamalı bir program seçin. Ana yıkama gözüne deterjan koyup, makinenizi çalıştırın. Makinanız su alırken 1,5g-3g / lt arası GH 106’yı ön yıkama gözüne dökün. Yıkama sonrası uygulamalarında bol durulama yapılmalıdır. Renkli çamaşırlarda kullanmayın. Giysilerinizin üzerine doğrudan dökmeyin.
Gramaj: 810 gr / 20 kg
 
Mineralli Sıvı Ovma Maddesi
Banyo, küvet, lavabo, armatürler, ocak ve fırın gibi yüzeyleri çizmeden temizleyen mineralli bir temizlik ürünüdür. Çok kirli yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Ovma yapılarak temizlik yapılır. İçerdiği aktif maddeler doğada biyolojik olarak parçalanabilir. pH(%1)= 10-11
KULLANMA TALİMATI : Kirli yüzeyin veya ıslak bir süngerin üzerine bir miktar dökün, silin ve su ile durulayın. Kullandıktan sonra ambalajın kapağını kapatınız.
Gramaj: 10 kg
 
Klorlu Organik Ağartıcı
Koku giderici ve dezenfekte edici olduğundan mutfak ve banyo giderlerinde koku giderici olarak kullanılır. Evyelerde, lavabolarda, kesme tahtalarında, yer ve duvar yüzeylerinde kullanılır. Beyaz çamaşırların ağartılmasında ve lekelerin çıkartılmasında da etkilidir. pH(%1)=11-12
KULLANMA TALİMATI : Çamaşır makinesinde ana yıkama maddesi ile birlikte 1–2 g./lt kullanabilir. Yıkama sonrası ağartma yapılırsa çamaşırların ve bulaşıkların çok iyi durulanması gerekir. Giderlere koku giderici olarak direkt kullanılmalıdır.
Gramaj: 20 kg
 
Amonyak Esaslı Genel Temizlik Maddesi
Binaların içinde ve dışında bulunan mermer, karo taş, fayans, marley, plastik, cam, deri, metal, duvar v.b. gibi tüm yıkanabilir ve silinebilir yüzeylerin günlük temizliğinde kullanılır. Yüzeyleri çizmez, kolay durulanır. Ekonomiktir. İçerdiği yüzey aktif maddeler biyolojik olarak doğada parçalanır. pH=8,0-9,0
KULLANMA TALİMATI: Günlük temizlikte; 2-5 g/lt (1 kova suya - 1 fincan) GH 109 ilave edilmesi temizlik ve bakım için yeterlidir. Günlük temizlik ve bakımda kullanılan çift kovalı temizlik aparatında mavi kovaya GH 109 çözeltisi konur. Islak paspas ile zeminde sekiz hareketleri yaparak bakım yapılır. Daha sonra presle kırmızı kovaya sıkılır, kirli su kırmızı kovaya toplanır. Temizlik ve bakım işlemi aynı şekilde sürdürülür. Cam temizliğinde; 1 kova suya 1-2 kaşık : Kirli yüzeylerin üzerine püskürtülerek ya da çözeltiyle ıslatılmış bez ile uygulanır, silinir. Gerekirse yoğun kirli bölgeler üzerine sulandırılmadan uygulanır, daha sonra yüzeyler durulanır.
Gramaj: 20 kg
 
Halı Şampuanı (Köpüklü)
Her türlü halı, döşeme ve kumaş kaplı yüzeylerin temizlenmesinde güvenle kullanılan halı şampuanıdır. Üstün temizleme gücü ile mükemmel temizlik ve hijyen sağlar.
KULLANMA TALİMATI : Temizliğe başlamadan önce halı elektrikli süpürge ile temizlenir. Daha sonra 100ml GH 111 , 10 lt soğuk suya karıştırılır. Köpüklü karışım temizlenecek yüzeye tatbik edilir. Kuruyuncaya kadar bekleyip elektrik süpürgesi ile süpürülür. Çok kirli zeminlerde ürün miktarı 300 grama kadar çıkılabilir.
Gramaj: 6 kg
 
Halı Yıkama Deterjanı
GH 113 (makine ile) sentetik yünden yapılmış her türlü halının, püskürtme/emme yolu ile temizlenmesinde kullanılan halı yıkama maddesidir.
KULLANMA TALİMATI : Halının kirlilik derecesine göre makinada 100-300 gr/ 10 lt su olacak şekilde ürün kullanılır. Genel uygulamada: Halının önce vakumla tozu alınır. Halı makinasının deposuna 8-10 lt suya bir su bardağı GH 113 ilave edilir. Çok kirli zeminler için 500 grama kadar çıkılabilir. KULLANIM TAVSIYELERİ: Rengin dayanıklılığını ve İLOX Halı yıkama deterjanının uygunluğunu halının veya döşemenin görünmeyen bir yerinde deneyerek test ediniz.
Gramaj: 6 kg
 
Banyo Temizleyici & Kireç Çözücü
Aside dayanıklı tüm yüzeylerde (sırlı yüzeylerde) oluşan kireç oluşumlarını temizlemede güvenle kullanılır. Kalsiyum karbonat esaslı (mermer, traverten, karo taş) taşlar için uygun değildir. Metal yüzeylerde güvenle kullanılır, musluklar ve duşlar üzerinde oluşan kireç birikimlerini güvenle temizler.Sıvı olduğu için kullanımı kolaydır.
KULLANMA TALİMATI : Direkt olarak yada %5 - 10 oranında suyla seyreltilerek kullanılır. Yüzeylere uygulanır, yüzeyler durulanır ve silinir. Derzlerin etkilenmemesi için uzun süre yüzeyde bekletilmeden durulanır.
Gramaj: 780 gr / 20 kg
 
Kir ve Cila Sökücü
Ahşap yüzeyler hariç tüm sert zeminlerde kullanılır. Manuel uygulamalar içindir. Cila işleminden önce aşınmış cilaların sökülmesi işleminde kullanılır. Ayrıca zeminin yüzeyine yerleşmiş yoğun kir ve yağların temizliğinde de kullanılır. pH=13-14
KULLANMA TALİMATI : Cila Sökmek için ; • 10 lt. suya 2,5 - 3,5 litre (1/3 veya 1/4 oranında seyreltme yapılacak şekilde) İlox Kir ve Cila Sökücü ilave edilerek seyreltilir. •Islak paspas ile ya da makine deterjan tankından temizlenecek yüzeye yayılır. •Altına sert ped takılmış cila makinesi ile zemin üzerinde gezdirilerek cila sökme işlemi yapılır. •Kirli su ve eski cila ıslak-kuru vakum süpürgesi ile temizlenir. •Daha sonra temiz su ile 2-3 kez durulanır (pH 5.5-6.5 olana kadar) ve kuruması beklenir. Yukarıda kullanılan makine ve ekipmanlar hemen yıkanıp, durulanır. Ağır Yağ ve Kir Sökmek için ; •Ağır yağ ve kir sökmek için 100-200 g/lt kullanılmalıdır.
Gramaj: 6 kg

 
Otomatlar için Ağır Yağ, Kir ce Cila Sökücü Temizlik Maddesi
Temizlik otomatlarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Fabrika zeminlerinin temizliğinde etkilidir. Üst üste uygulanmış ve kemikleşmiş cila kalıntılarını çözer. Ayrıca zeminin yüzeyine yerleşmiş yoğun kir ve yağları temizliğinde de kullanılır. Kuvvetli alkaliden etkilenen alüminyum, bakır v.b gibi metal kısımlarla temas etmemelidir. pH=13-14
KULLANMA TALİMATI : Cila sökmek için: 10 lt. suya 2,5 - 3,5 litre (1/3 veya 1/4 oranında seyreltme yapılacak şekilde) ürün ilave edilerek kullanılır. Ağır yağ ve kiri sökmek için (periyodik temizlikte): 1 lt suya 10-30 g kullanılır. Temizlik otomatlarındaki kullanımı: Kirlilik derecesine göre 10-30 g/lt kullanılabilir. Yüzeyler silindikten ve yıkandıktan sonra durulanır.
Gramaj: 10 kg
 
Cam Temizleme Maddesi
Yıkanabilir tüm yüzeylerin (cam, çelik, kromaj, plastik, porselen, fayans ve oto camları) temizliğinde kullanılır. Cam yüzeyleri çabuk ve kolayca parlatır. İçerdiği alkol süratli kurumayı sağlar. Hoş bir koku bırakır. İçerdiği yüzey aktif maddeler biyolojik olarak doğada parçalanır. pH: 8-9
KULLANMA TALİMATI : Püskürtücü ile direk olarak sulandırılmadan yüzeylere uygulanır. İnce bir tabaka halinde yüzeye püskürtülür. Lif bırakmayan bir bez ile yada lastik silecek ile yüzey kurulanır. İz kalmaması için yüzey iyice kurutulmalıdır.
Gramaj: 20 kg
 
Forklift, Lastik İzi ve Özel Leke Çıkarma Maddesi
Temizlik otomatlarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Fabrika zeminlerinin temizliğinde etkilidir. Kemikleşmiş lastik izi, forklift izi, bali ve tutkal lekelerini çıkarmak için geliştirilmiş PVC, epoksi ve seramik yüzeylerde etkili bir üründür. Ayrıca zeminin yüzeyine yerleşmiş yoğun kir ve yağların temizliğinde de kullanılır.
KULLANMA TALİMATI : Forklift izi ve lastik izi sökmek için: 10 lt. suya 30-50 g arası ürün ilave edilerek kullanılır. Ağır yağ ve kiri sökmek için (periyodik temizlikte): 10 lt suya 30-50 g arası kullanılır. Temizlik otomatlarındaki kullanımı: Lekenin derecesine göre 1 lt suya 10-30 g arası kullanılır. Yüzeyler silindikten ve yıkandıktan sonra durulanır.
Gramaj: 20 kg
 
Kalsiyum Karbonat Esaslı Taşlar için Kristalize Cila
Mermer, traverten, karo taş gibi kalsiyum karbonat esaslı taşların parlatılmasında kullanılır. Kalsiyumla birleşerek son derece sert ve dayanıklı bir kat oluşturur. Suya dayanıklıdır, kaymaz. Çok ekonomiktir. Tekrar cila yapmak için sökmek gerekmez. pH= 1-2
KULLANMA TALİMATI: İlox Kir ve Cila Sökücü ile yüzey yıkanıp nötr hale getirilir. Bu işlemden sonra İlox Kristalize Cila ürünü direkt olarak kullanılır. Ürünü korumak için formülasyonda bulunan inert madde zamanla çökebilir yada üründe hafif bulanık olabilir. Bu durum ürünün performansını etkilemez. Sprey şişesinden 1-2 m2’lik alana ince bir tabaka halinde püskürtülür. Altına çelik yün pad takılmış 180-200 devirli cila makinesi ile kuruyana kadar parlatılır. Zemin parlayana kadar 2-3 kez aynı alana uygulanabilir. Uygulama bittikten sonra, sararma yapmaması için dökülen ince tel parçaları kuru bir paspasla toplanmalıdır.
Gramaj: 6 kg

 
Polimer Cila
Karo taş, mozaik, mermer, traverten, PVC, marley, linoluem gibi yüzeylerin parlatılmasında ve kaplanmasında kullanılabilir. Yüzeyleri parlatırken, dayanıklı bir satıh oluşturarak dış etkenlerden korur. Dayanıklı, ekonomik ve çevre sağlığına uygundur. Yüzeylerin günlük temizliğini kolaylaştırır, tekrar kirlenmeyi önlediğinden hijyeniktir. İçerdiği yüzey aktif maddeler biyolojik olarak doğada parçalanır. pH= 7-9.
KULLANMA TALİMATI: ILOX Profesyonel GH 142 ile temel temizliği yapılmış kuru yüzeye mop ile homojen olarak ince bir tabaka sürülür. Kuruduktan sonra ikinci, gerekirse üçüncü kat atılır. Tercihen bir gün sonra yüksek devirli makine ile parlatılırsa çok daha uzun süre dayanır. Yıpranmış, çizilmiş bölgelere bire bir seyreltilerek sprey şişesinden püskürtülür ve parlatma pedi ile makine aracılığıyla kurutulur. Cilalı yüzeylerin günlük temizlik ve bakımında 10 lt. suya 1 çay bardağı (1–2 g/lt. suya) ILOX Profesyonel GH 105 ilave edilmesi yeterlidir.
Gramaj: 6 kg
 
Hakkımızda Ürünler Referanslar Sertifikalar KaliteYönetim Sistemi Private Label İ.K. İletişim  
SUDESAN TEMİZLİK ÜRÜNLERİ VE AMBALAJ SAN. TİC. A.Ş. Cihangir Mahallesi, Petrol Ofisi Caddesi Şehit Komando Onbaşı Uğur Hancı Sokak No:5 Avcılar / İstanbul